fbpx

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Cenimy sobie dobrą komunikację z naszymi klientami. Staramy się, aby zawsze dobrze doradzić i dobrać odpowiednie propozycje.
Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.
Czekamy na Twój telefon. 

OFERTA CATERINGOWA - ZADAJ NAM PYTANIE:

BIURO: 603-378-142

E-MAIL: catering@kscc.pl

Catering biznesowy

Kolorowe, efektowne przekąski zarówno słone jak i słodkie w postaci finger food, przerwa kawowa, elegancki lunch podczas spotkania z klientami czy też w gronie pracowników. Przygotowujemy oprawę każdego spotkania, na którym dania stanowią ważną cześć spotkania.

Catering konferencyjny

Podczas seminariów, sympozjów, dyplomów i szkoleń. Przerwa kawowa z kolorowymi kanapeczkami i deserami oraz lekki, ale dobrze zbilansowany lunch – catering w naszym wydaniu pozytywnie zapada w pamięć.

Catering podczas gali lub bankietu

Bankiet z okazji jubileuszu firmy, spotkania wigilijnego czy też uhonorowania najbardziej oddanych pracowników podczas, którego dania serwowane są przez profesjonalny zespół kelnerski, stoły nakryte w stylu pasującym do wydarzenia, a dania w menu stworzone z produktów najwyższej jakości cieszące zarówno oko jak i podniebienie.

CATERING WESELNY

Obsługa wesel w nietypowych przestrzeniach tj. Ogród, stodoła, pałac, szklarnia są każdorazowo niesamowitą przygodą i wyzwaniem, które uwielbiamy podejmować i tworzyć nowe powieści z naszymi klientami

Catering okolicznościowy

Komunia, chrzest, rocznica, urodziny oraz rocznice ślubu. Każde z tych wydarzeń wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego z chęcią w nich towarzyszymy serwując pięknie przybrane i pyszne dania.

Catering grillowy

Pyszne dania prosto z grilla zarówno mięsne jak i wegetariańskie, miła i profesjonalna obsługa. Piknik prywatny w ogrodzie, a może firmowy w parku czy też na parkingu, namioty, grille, meble - zapewniamy kompleksową realizację zarówno małych wydarzeń jak i ogromnych eventów.

Chcesz się więcej dowiedzieć o nas i o naszym cateringu?

Jeśli nadal wahasz się nad wyborem najlepszego cateringu w Krakowie, warto odwiedzić naszą stronę „O nas” i zobaczyć część naszych realizacji.

Przewiń do góry