fbpx

Poznajmy się bliżej

O nas

catering to nasza pasja

SCC-SERVICE CONGRESS CENTER jest jedną z największych firm cateringowych w regionie małopolskim. Usługi cateringowe i fachowa obsługa imprez tworzą trzon naszej oferty. Cały zakres świadczonych usług spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i gwarantuje powodzenia najbardziej prestiżowych i złożonych eventów.

Pasja naszych szefów kuchni pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Doświadczenie i zgranie naszego zespołu umożliwiają optymalne dobranie menu pod tematykę wydarzenia.

Nasi liczni klienci wystawili nam wiele refencje, w których piszą o naszej terminowości, rzetelności, a przede wszystkim zadowoleniu swoich klientów, którzy korzystali z ich usług bezpośrednio. 

Ponad dekada doświadczenia

Nasze przykładowe realizacje

Obsługa cateringowa dla 1100 osób – konfrencja RNA
Gala Dinner dla 1500 osób – Światowy Kongres Nasienny
Obsługa cateringowa dla 1800 osób – FEBS
3 dniowy catering dla 1200 osób – Routes Europe 2016
Obsługa cateringowa dla 1800 osób – Europejski Kongres Samorządowców w ICE Kraków
Obsługa cateringowa dla 2500 osób – Narodowy Kongres Naukowy

NIe tylko duże imprezy

Z przyjemnością organizujemy te mniejsze, jednak nie mniej ważne imprezy.
Ciężko znaleźć dzień, w którym nie organizujemy ani jednej przerwy kawowej, lunchu czy małej rodzinnej uroczystości.
Podchodzimy do każdej imprezy z takim samym najwyższym poziomem profesjonalizmu.
Jesteśmy z Państwem w ważnych chwilach i nasze doświadczenie pozwala na to, aby te ważne chwili były wyjątkowe pod każdym względem, szczególnie jeśli chodzi o catering.

NASZe WARTOŚCI

Komunikacja

Komunikacja z klientem to dla nas priorytet. Dbamy o relacje z nimi, a oni z chęcią do nas powracają z swoimi nowymi projektami. Dzięki dobrej komunikacji jesteśmy w stanie przygotować niesamowity catering.

gra zespołowa

Nasz zespół to wykwalifikowani profesjonaliści. Wierzymy, że potrafią sprostać każdemu wyzwaniu. Udany catering to nie tylko smaczne jedzenie, ale także fachowa i nieskazitelna obsługa.

gościnność

Nasi kelnerzy i kucharze uczestniczą w wielu obsługiwanych imprezach. To właśnie ich uśmiech i gościnność jest czymś, co miło zapadnie w pamięci gości danego wydarzenia i będzie wspomnieniem udanej imprezy.

Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i przygotujemy indywidualną ofertę

Przewiń do góry