607 237 647

Kongresy ICE Kraków

Catering ICE Kraków

Opis

Organizujemy catering dla konferencji i kongresów odbywających się w ICE Kraków. Oferta obejmuje m.in. przerwy kawowe, welcome reception, lunche, spotkania biznesowe, imprezy firmowe oraz  uroczyste bankiety od 400 do 2500 osób. Mieliśmy zaszczyt zorganizować kompleksowy catering podczas dwudniowego Narodowego Kongresu Nauki dla 2500 osób.

ICE KRAKÓW to nowoczesne centrum kongresowe z Salą Audytoryjną mieszczące się w samym sercu Krakowa, gdzie organizowane są różnorodne wydarzenia – poczynając od konferencji, a kończąc na koncertach, spektaklach teatralnych. Jasna i otwarta przestrzeń to miejsce idealne na organizację stoisk ekspozycyjnych oraz wystaw.

Catering i obsługa wydarzenia to nie lada wyzwanie, któremu sprostają wyłącznie prawdziwi profesjonaliści, pamiętający o tym, jak istotne znaczenie ma każdy szczegół – chociażby odpowiednie zaserwowanie potraw. Organizację eventu warto pozostawić specjalistom z branży, którzy zapewnią odpowiedni poziom realizacji przedsięwzięcia.

Obsługa eventów i catering ICE KRAKÓW

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży, a catering i organizacja imprez to nasza domena. Posiadamy także własne zaplecze gastronomiczne oraz wypożyczalnię sprzętu i mebli, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Działamy kompleksowo – od początku do końca dbamy o nasze realizacje, a zadowolenie gości jest dla nas największym sukcesem. Zdając sobie sprawę z roli, jaką odgrywają efekty audiowizualne podczas wydarzenia, szczególną uwagę przywiązujemy do przygotowywanej oprawy. Obszarem naszej działalności jest miasto Kraków, na którego mapie ICE KRAKÓW jest jednym z rozpoznawalnych punktów.

Świadczone przez nas usługi to nie tylko catering ICE KRAKÓW i obsługa imprez, ale także profesjonalna oprawa audiowizualna.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą?

Catering Kraków oraz obsługę imprez realizujemy w różnych lokalizacjach, centrach kongresowych, ale także plenerach. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce, a my zorganizujemy dla ciebie niezapomniane wydarzenie. Dzięki posiadanemu zapleczu gastronomicznemu oraz wypożyczalni sprzętu jesteśmy w stanie zorganizować każdy event, nawet na kilka tysięcy osób. Przygotowujemy catering, z wykorzystaniem produktów najwyższej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających gości i smakoszy wyrafinowanych potraw, posiadamy zróżnicowane menu. Dbamy nie tylko o smak, ale również estetykę serwowanych dań.

Wybierając naszą firmę, masz pewność, że wydarzenie przebiegnie zgodnie z planem, a zamówiony catering dotrze w umówionym terminie. Na czas przygotujemy również oprawę eventu, a goście będą zachwyceni. Rzetelność, terminowość i niezawodność, świadczenie usług na najwyższym poziomie, profesjonalizm w każdym calu – to niezmienne priorytety, przyświecające prowadzonej przez nas działalności.

Organizujesz event, imprezę firmową, spotkanie integracyjne, a może wydarzenie o zupełnie innym charakterze? Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i podjęcia współpracy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz przybliżymy naszą ofertę.

Event z naszą firmą SCC – SERVICE CONGRES CENTER to gwarancja profesjonalnie zorganizowanego wydarzenia!